Produktai

No Magic Europe - vienas iš pirmaujančių pasaulyje standartus atitinkančių modeliavimo, simuliavimo ir analizės sprendimų teikėjų. Mes  siūlome programinės įrangos, sistemų inžinerijos, verslo ir įmonės architektūros ir kitus modeliavimo sprendimus bei su modeliavimu susijusius papildomas paslaugas ir mokymus. 

Klientams ir parneriams No Magic Europe siūlo Cameo™ Suite šeimos produktus bei MagicDraw® modeliavimo sprendimą. Visi mūsų kuriami ir siūlomi produktai atitinka griežčiausius Object Management Group (OMG™) standartus, tad gali būti lengvai integruojami į įmonėse jau naudojamas sistemas. Mūsų klientai - puikiai žinomos, tarp Global 500 patenkančios energetikos, automobilių gamybos, finansinių paslaugų, logistikos ir telekomunikacijų bendrovės, o taip pat vyriausybinės įstaigos ir organizacijos. Visas bendrovės siūlomų produktų rinkinys, kaip mokomoji priemonė, yra naudojamas daugelio pasaulio universitetų bei kitų mokymo įstaigų.

magicdraw cameo-business-modeler cameo-enterprise-architecture magicdraw-updm csm 118x125
MagicDraw Cameo Business Modeler Cameo Enterprise Architecture UPDM plugin Cameo Systems Modeler
magicdraw-sysml cameo-simulation-toolkit cameo-datahub cameo-inter-op cameo-workbench
SysML plugin Cameo Simulation Toolkit Cameo DataHub Cameo Inter-Op Cameo Workbench

 

MagicDraw - pagrindinis ir geriausiai žinomas kompanijos produktas, Lietuvoje plėtojamas nuo 1997 metų. Tai – pasaulinį pripažinimą pelnęs modeliavimo įrankis, skirtas modeliuoti sudėtingoms programinės ir techninės įrangos sistemoms, organizacijos architektūroms (angl. enterprise architecture) ir verslo procesams (angl. business processes). MagicDraw turi skirtingiems poreikiams pritaikytas Personal, Standard, Architect, Professional bei Enterprise versijas. Na, o turintiems tik poreikį modelių peržiūrai, siūloma nemokama Reader versija.

Daugiau informacijos apie MagicDraw anglų kalba skaitykite čia.

Cameo Business Modeler - sparčiai populiarėjanti produktų šeima, kurios sprendimai skirti verslo procesų modeliavimui. Šioje šeimoje rasite Cameo Business Modeler Analyst, skirtą pradedantiems verslo procesų modeliuotojams, Cameo Business Modeler Architect, turintį platesnes galimybes bei Cameo Business Modeler Plugin įskiepį, kuris papildo MagicDraw sprendimą verslo procesų modeliavimu ir siūlo maksimalias modeliavimo galimybes.

Daugiau informacijos apie Cameo Business Modeler šeimos produktus anglų kalba skaitykite čia.

 
 

Cameo Enterprise Architecture - stambiems projektams bei didelėms organizacijoms skirtas modeliavimo sprendimas, siūlantis labai įvairias modeliavimo sferas apimančias galimybes bei skirtingas Standard, Architect ir Enterprise versijas. Taip pat yra siūloma nemokama Reader versija, skirta tik modelių peržiūrai.
Daugiau informacijos apie Cameo Enterprise Architecture sprendimą anglų kalba rasite čia.

 

UPDM plugin (Unified Profile for DoDAF/MODAF) - MagicDraw įskiepis, skirtas kariniam ir gynybos sektoriui.

Daugiau informacijos apie UPDM įskiepį anglų kalba rasite čia.

  

Cameo Systems Modeler bei SysML plugin - sprendimai sistemų inžinerijai. Cameo Systems Modeler - atskiras sprendimas, teikiantis patogia pateiktas sistemų inžinerijos modeliavimo galimybes. SysML plugin - MagicDraw įskiepis, suteikiantis sistemų inžinerijos modeliavimo galimybes esamiems MagicDraw modeliuotojams. Šiuos sprendimus naudoja tokios kompanijos, kaip NASA ar ESO (Pietų Europos Observatorija). Pietų Europos Observatorija (ESO) modeliuoja didžiausio pasaulyje E-ELT teleskopo dalis, o NASA naudoja įvairiems projektams ir misijoms, pvz. Jupiter Europa Orbiter misijai.

Sužinokite daugiau apie Cameo Systems Modeler anglų kalba čia.
Daugiau apie SysML įskiepį anglų kalba rasite čia.

 

Cameo Simulation Toolkit - MagicDraw įskiepis, įgalinantis pažangias analizės bei simuliavimo galimybes, leidžiantis patikrinti modelių teisingumą, išbandyti jų reakciją į įvairiausių parametrų pokyčius, simuliuoti vartotojo sąsają bei atlikti testavimo operacijas.

Daugiau informacijos apie Cameo Simulation Toolkit anglų kalba ieškokite čia.

 

Cameo DataHub, Cameo Inter-Op bei Cameo Workbench - sprendimai, skirti duomenų importavimui, eksportavimui bei apsikeitimui tarp įvairiausių duomenų formatų ir trečių šalių sprendimų.

Daugiau informacijos anglų kalba apie Cameo DataHub ieškokite čia.
Sužinokite daugiau apie Cameo Inter-Op anglų kalba čia.
Cameo Workbench informacijos anglų kalba ieškokite čia.

 

MagicDraw bei Cameo šeimos produktus pasaulyje naudoja daugiau nei milijonas vartotojų 90 šalių. 

Daugiau informacijos apie visus No Magic kuriamus produktus visada rasite pagrindiniame kompanijos puslapyje www.nomagic.com