Naujienos

Šventinės VPVP konferencijos naujienos

Sukurta .

vpvp2012foto 2
Jau prasidėjo smagiausios metų šventės, o kaip gi šventės be dovanų? No Magic Europe kolektyvas paruošė Jums kelias dovanėles, kuriomis skubame pasidalinti:

  • Išvertėme į lietuvių kalbą ir Jums dovanojame VPVP konferencijos metu Roger T. Burlton pristatytą Business Process Manifesto. Atsisiųsti jį galite spustelėję čia
  • VPVPV svetainėje sudėjome šių metų konferencijos nuotraukas, priminsiančias smagias akimirkas. Jas galite rasti vpvp.lt svetainės skiltyje 2012
  • Patalpinome Roger T. Burlton pranešimo Business Process Manifesto: A Necessary Foundation for All Things Process vaizdo įrašą su vertimu į lietuvių kalbą. Nuorodas į vaizdo įrašą taip pat rasite vpvp.lt svetainės skiltyje 2012

Turime ir gerų žinių apie 2013 metų VPVP konferenciją, kuriai, norėdami padaryti ją dar geresnę jums, ruošiamės jau dabar - jei neatsitiks jokių nenumatytų aplinkybių ir visi išgyvensime majų išpranašautą pasaulio pabaigą, kitų metų VPVP konferencija įvyks 2013 metų spalio mėnesį Vilniuje.

Prieš konferenciją, kaip ir šiemet, planuojame dviejų dienų rimtus verslo procesų mokymus, kuriuos ves ekspertas iš užsienio.
Nepamiršime ir verslo procesų modeliavimo naudojant BPMN mokymų, kurie padės geriau suprasti, kas yra modeliavimas ir kaip iš jo greičiau išpešti daugiau naudos.

Linksmų švenčių, gerų metų ir susimatome kitų metų konferencijoje VPVP 2013!

No Magic Europe

Pristatėme MagicDraw 17.0.3 FR

Sukurta .

Skubame pasidalinti naujiena, jog jau išleista naujausia mūsų kuriamų produktų versija 17.0.3 FR (Feature Release). Daugiau informacijos apie tai, ką naujo rasite šioje versijoje, gausite paspaudę atitinkamo produkto pavadinimą žemiau (anglų kalba). 

Produktai:

Įskiepiai: