Naujienos

No Magic komanda renginyje INCOSE IL 2017

Sukurta .

Kovo 29 – 30 dienomis No Magic dalyvavo renginyje INCOSE IL 2017 (The 9th Israel International Conference on Systems Engineering)  Izraelyje, Hertzelia mieste. Pagrindinis konferencijos tikslas yra pasidalinti žiniomis su įvairių šalių dalyviais, susijusiais su sistemų inžinerija, semtis iš kitų šalių inžinierių ir  mokslininkų žinių, patirties ir pamokų.

Ši konferencija vyksta kas dvejus metus. Tai yra puiki galimybė sistemų analitikams iš įvairių sektorių – gynybos, pramonės, akademinių ir vyriausybinių institucijų susitikti ir pasidalinti žiniomis, kas vyksta sistemų inžinerijos srityje visame pasaulyje.

Šį kartą renginį sudarė dvi dalys: konferencija ir paroda, kuriose dalyvavo apie 350 dalyvių.  Mūsų kompaniją parodoje atstovavo sprendimų architektas Žilvinas Strolia ir pardavimų vadybininkas Saulius Žukauskas. Tai profesionali paroda, kurioje įvairios įmonės pristato savo įrankius ir sistemų inžinerijos sprendimus. Renginio metu Žilvinas Strolia skaitė pranešimą tema „Deploying Model-Based Systems Engineering: Best Practices“.

Modeliais grįsta sistemų inžinerija (MBSE) žada padidinti darbo našumą pereinant nuo dokumentų prie modelių. Tačiau norit tai pasiekti reikia turėti aiškią viziją, kuri padėtų atsakyti į tokius klausimus, kaip kiek užtruks įsidiegti MBSE? Kokie pagrindiniai diegimo etapai? Kiek žmonių turės įsitraukti į šį procesą? Kokie bus jų pagrindiniai vaidmenys procese? Kokios galimos rizikos? Kiek pastangų pareikalaus diegimas?

Mūsų kolegos kvietė visus dalyvius  kovo 29 d. apsilankyti No Magic stende parodoje ir sužinoti, kokie No Magic sprendimai galėtų paspartinti kiekvieno jų įmonės sėkmę.

 

Daugiau apie renginį -  http://www.iltam.org/incose_il2017/

INCOSE IL 2017