Naujienos

No Magic – geriausiai dviračius minanti kompanija Kaune!

Sukurta .

Jau trejus metus iš eilės No Magic Europe kolektyvas suburia komandą ir dalyvauja Europos dviračių iššūkyje, kuris vyksta kiekvienais metais gegužės mėn. Šio iššūkio tikslas yra skatinti vietoje automobilio naudoti dviračius vykstant tiek į darbą, tiek į parduotuvę ir kitais reikalais mieste.

Pirmaisiais dalyvavimo metais pradėję nuo kuklios komandos, antrais metais iššūkyje NME komanda startavo galingai ir numynė daugiausiai km visame Kaune.

Šių metų iššūkis pateisino savo vardą: #KaunasTvarkosi, kas apsunkino planuojant dviračių maršrutus; vieną gegužės savaitę snigo ir buvo labai šalta; oficiali iššūkio programėlė susidūrė su techniniais nesklandumais; organizatoriai viduryje iššūkio pakeitė ir sugriežtino taisykles; o paskutinę gegužės mėn. dekadą nemaža dalis komandos dalyvavo No Magic World Simpoziume Dalase, JAV.

Nepaisant nieko, NME dviratininkai tempo nemažino ir išliko geriausiai minanti kompanija Kaune!

Labai smagu, jog prie komandos prisijungia darbuotojų šeimos su vaikais, o taip pat kompanijos nepamiršta ir mūsų buvę kolegos, kurie mielai mina kartu su mumis!

NME komanda aktyviai prisidėjo ir dalyvaudami diskusijose su Kauno miesto savivaldybės darbuotojais, kurie koordinuoja iššūkį Kaune, bei su dviratininkais iš kitų komandų. Turėdami daug idėjų ir patirties projektų valdyme planuojame kitais metais dalyvauti koordinacinėje grupėje ir siekti, kad Kauno miestas tarp visų Europos miestų pasirodytų dar geriau! #MesUžKauną

Šiek tiek iššūkio statistikos:

  • Iššūkyje dalyvavo 52 miestai visoje Europoje.
  • Visi dviratininkai bendrai numynė 4 650 554 km.
  • Kaunas užėmė 13 vietą, pakilęs iš pernai užimtos 19 vietos.
  • NME šiemet numynė 6249.1 km. Kaunas numynė 74491.5 km
  • Kiti Lietuvos miestai-dalyviai užėmė šias vietas: Telšiai – 14 vieta, Vilnius – 35 ir Klaipėda – 36 vieta. Visą miestų statistiką galima rasti čia: http://www.cyclingchallenge.eu/classifiche/classifica-principale/

Didelis AČIŪ visai NME komandai!