Naujienos

No Magic pirmieji renginiai Prancūzijoje!

Sukurta .

Spalio 16-17 dienomis vyko pirmą kartą NME organizuojami renginiai „MBSE Evenings in Paris and Toulouse“ Prancūzijoje, svarbiausių klientų bei potencialių partnerių miestuose - Paryžiuje ir Tulūzoje. Šiuose renginiuose NME atstovavo Andrius Strazdauskas, Aurelijus Morkevičius, Matas Pakamanis bei No Magic atstovas Prancūzijoje Olivier Casse.

Galima pasidžiaugti, kad abiejuose renginiuose dalyvavo daugiau nei 60 dalyvių, kurių atsiliepimai ženkliai pralenkė mūsų lūkesčius, bei skatina mus šiuos renginius organizuoti vis dažniau. Tikimės, kad dalyviai, įgavę daugiau praktinių bei teorinių žinių apie MBSE, bus suinteresuoti užmegzti glaudesnius ryšius bei vėliau nuspęs eiti būtent šia kryptimi, o renginių atgarsiai padidins No Magic žinomumą bei pagerins įmonės įvaizdį Prancūzijoje.

Siekdami, kad renginiai būtų turiningi, jų metu buvo pristatyti net 4 pranešimai, kuriuos skaitė Aurelijus Morkevičius bei partnerių atstovai. Pranešimais pristatyta MBSE ir ateities kryptis, o iššauktos diskusijos sustiprino ryšį su renginių dalyviais bei potencialiais klientais.

Visa komanda džiaugiasi, kad NME vis labiau skverbiasi į Prancūzijos rinką, bei tikisi, kad šie renginiai padės dar sėkmingiau įsitraukti į Prancūzijos rinką ir leis siekti glaudesnio bendradarbiavimo su įvairiomis organizacijomis.

Kviečiame pasižvalgyti į keletą akimirkų iš renginių:

Toulouse event   Toulouse event   

Toulouse event