Naujienos

No Magic komanda renginyje INCOSE International Symposium 2017

Sukurta .

Liepos 15 – 20 dienomis No Magic dalyvavo renginyje INCOSE Symposium 2017 (angl. 27th Annual INCOSE International Symposium), kuris vyko Australijoje, Adelaidėje. Mūsų įmonę (Europos ir JAV padalinius) atstovavo net 6 asmenys: Aurelijus Morkevičius, Nerijus Jankevičius, Andrius Armonas, Jason Wilson, Barry Papke ir Saulius Pavalkis.

Kasmetinis tarptautinis renginys INCOSE Symposium yra didžiausias metinis renginys pasaulyje, pritraukiantis specialistus, kurie šešias dienas vykstančiame renginyje pristato konkrečių atvejų analizes (angl. Case Studies), praktinius seminarus, mokymus ir plenarines diskusijas. Šis renginys tęsiasi jau nuo 1990 metų ir pritraukia įvairių sričių ir laipsnių profesionalų iš viso pasaulio, įskaitant vyriausybės ir pramonės specialistus, pedagogus ir mokslo darbuotojus. INCOSE Symposium 2017 išsiskiria akivaizdžiais pranašumais ir pridedamąja verte dalyviams, tokia kaip galimybe dalintis idėjomis, ugdyti ir kelti kompetenciją, sertifikuotis bei gilinti žinias, prisidėti prie profesijos tobulinimo, naudojant įvairias priemones, procesus ir metodikas, sužinoti apie naujus mokymus ir švietimo pasiūlymus ir kurti bei megzti naujas partnerystes ir pažintis. Jo metu stiprinamas ryšys su kolegomis iš sistemų inžinerijos (angl. Systems Engineering Community), sužinoma apie state-of-the-art metodus ir galimybes. Pasak renginio organizatorių, dalyvavimas INCOSE Symposium 2017 identifikuoja organizaciją kaip sistemos inžinerijos profesijos lyderį.

Šių metų INCOSE Symposium 2017 tema „Unlocking Innovation through Systems Engineering“, tad renginio metu Aurelijus Morkevičius skaitė pranešimą tema „MBSE Grid: A Simplified SysML-Based Approach for Modeling Complex Systems“ bei kartu su kolega iš No Magic USA Barry Papke vedė seminarą tema „Best Practices of Systems of Systems Engineering: Applying Unified Architecture Framework“.

 

Daugiau informacijos apie renginį - http://www.incose.org/symp2017/home

 

No Magic in INCOSE Symposium 2017