Naujienos

No Magic užtikrintai žengia į Prancūzijos rinką

Sukurta .

Gruodžio 13-14 dienomis No Magic dalyvauja renginyje CSD&M2016 (Complex Systems Design and Management).  Mūsų kompaniją atstovauja trijų narių komanda: Aistė Aleksandravičienė – Sprendimų architektė, Aurelijus Morkevičius – Sprendimų skyriaus vadovas ir Andrius Strazdauskas, Pardavimų vadovas. Visų trijų laukia tikrai intensyvios dienos: daug verslo susitikimų, pokalbių su esamais ir būsimais klientais, partneriais, konferencijos dalyviais ir parodos lankytojais. Pirmąją renginio dieną Aistė ir Aurelijus skaito pranešimą „Model Based Systems Engineering to Approach for Requirements Management” , kuris, praėjęs autoritetingos komisijos vertinimus, į programą buvo įtrauktas dar vasaros viduryje. 

Kodėl dalyvaujame?

CSD&M tai Prancūzijos sostinėje Paryžiuje vykstantis renginys, pritraukiantis specialistus iš visų Prancūzijos regionų. Prancūzija yra ekonomiškai išsivysčiusi šalis, turinti didelę, įvairialypę ir rafinuotą vartotojų bazę. Pagrindinės pramonės šakos - lėktuvai, elektronika, transportas, tekstilė ir apranga, mašinos ir plienas, automobiliai, lėktuvai ir lėktuvų dalys, automobilių įranga, geležies ir plieno produktai, kosmetika, vynas ir šampanas, savo gamybos grandinėje naudoja sudėtingas, daugialypes sistemas, o tokios kompanijos ir yra mūsų tikslinė auditorija. Tad renginio tikslas – sustiprinti savo pozicijas Prancūzijos rinkoje, išplėsti kontaktų ratą, įgyti naujų klientų bei sudaryti naujų partnerystės sutarčių.

Užbaigiant 2016-uosius

Šiuo prancūzišku akcentu užbaigsime intensyvųjį 2016-ųjų renginių maratoną. Šiais metais įvairių sudėčių No Magic komandos atstovavo mūsų kompaniją 19 renginių, 11-oje šalių Europoje ir Azijoje. Apie mūsų kompaniją, siūlomus sprendimus ir produktus išgirdo per  keliasdešimt tūkstančių sistemų inžinierių bei modeliavimo specialistų. Tad besibaigiantys 2016-ieji mums buvo labai intensyvūs ir darbingi, o ateinantieji,tikimės, bus produktyvūs. Ačiū visiems kolegoms, kurie labai atsakingai ir geranoriškai prisidėjo prie mūsų kompanijos vardo bei pozicijų rinkose stiprinimo.

 

CSDM banner

Incose renginys Jungtinėje Karalystėje ASEC2016 įvertintas aukščiausiais balais

Sukurta .

Lapkričio 15-16 dienomis Varviko miestelyje, JK vykusi konferencija-paroda ASEC 2016 - žymiausias kasmetinis sistemų inžinerijos renginys Jungtinėje Karalystėje. Mūsų kompanija šiame renginyje dalyvauja antrus metus iš eilės. Dalyviams prisistatome savo stende parodos zonoje, o savo žiniomis ir patirtimi dalinamės  išplėstinuose mokymuose. Šiais metais No Magic komandą atstovavo pardavimų skyriaus vadovas - Andrius Strazdauskas, sprendimų skyriaus vadovas - Aurelijus Morkevičius ir mūsų partneris Jungtinėje Karalystėje - James Towers.

No Magic specialistų vedami mokymai sutraukia ypač gausų būrį specialistų (dažnai pritrūksta vietų ), o šiais metais pasiūlyta tema – „Model-based Requirements Engineering Challenges and Best Practices“ – buvo tokia populiari, kad nemažas būrelis „nelaimėlių“ stovėjo laukdami galimybės patekti į salę. Mokymus vedė patyrę specialistai : sprendimų skyriaus vadovas - Aurelijus ir mūsų kolega JK - James Towers. Klausytojams buvo pateikta teorinė medžiaga, praktinės užduotys ir pristatytas mūsų specialistų sukauptas „know-how“ modeliavimo ir sistemų inžinerijos srityse.  Klausytojų nuomone mokymai bei dėstytojai buvo įvertinti  4,5 balo iš 5 galimų. Tai tikrai džiuginantys duomenys, patvirtinantys mūsų specialistų kvalifikaciją.

Dalinamės užfiksuotomis renginio akimirkomis:

padeka 01 03 04

 

APCOSEC2016 – kasmetinė Incose konferencija Azijoje

Sukurta .

Lapkričio  9-11 dienomis Indijos Bangalore mieste vykusioje Azijos šalių Incose konferencijoje pirmą kartą dalyvavo ir No Magic atstovai. Konferencijoje pranešimą „We chose MBSE, what‘s next?“  kartu su Stueti Gupta iš John Deere kompanijos, skaitė mūsų sprendimų skyriaus vadovas Dr. Aurelijus Morkevičius. Už dalyvavimą konferencijoje ir pranešimo skaitymą, Aurelijui buvo įteiktas padėkos diplomas. Salėje, talpinusioje per  400 dalyvių, dirbo ir mūsų partneris Indijoje - Hari Krišna, iš kompanijos RoboticView.

Indijos rinka, kuri yra viena greičiausiai augančių rinkų pasaulyje, mums nauja. Partnerio pasirinkimas buvo labai svarbus sprendimas ir rimtas žingsnis, nes Indijos rinka gana uždara, tad norintiems užmegzti ryšį su indais labai svarbu suvokti jų požiūrį į šeimą, žinoti papročius, šalies istoriją ir nebijoti būti smalsiems. Kartu su partneriu tikimės sulaukti daugiau užklausų ir projektų. Šiam tikslui jau esame paruošę strategiją ir numatę taktinius veiksmus. 

APCOSEC 2016 diploma

 

Pirmasis Keynote'as No Magic istorijoje

Sukurta .

Mūsų kolega Dr. Aurelijus Morkevičius šiųmetinėje konferencijoje CIISE skaitė pagrindinį pranešimą (keynote) - „There's more than one way to skin a framework“.

Tai labai svarbus ir garbingas įvykis, įrodantis mūsų specialistų ir pačios kompanijos profesionalumą, patikimumą, teikiamų paslaugų kokybę bei tvarumą. Konferenciją lapkričio mėn. 14-15 dienomis organizavo Italijos Incose skyrius Turino mieste, Italijoje. Aurelijus pranešimą skaitė Italijos Incose skyriaus kvietimu.

Trumpas pranešimo turinys ir konferencijos programa  >>> 

Dalinamės ir keletu sustabdytų renginio akimirkų.

CIISE diploma CIISE01 CIISE02 

Teikti pirmąją pagalbą turime mokėti visi!

Sukurta .

Spalio 26 d. mūsų kvietimu No Magic Europe kompanijoje lankėsi SDG specialistas. Įdomios ir, svarbiausia, labai naudingos pirmosios pagalbos paskaitos metu susipažinome su žmogaus anatomijos ir fiziologijos pagrindais, sužinojome ir patys išbandėme žmogaus gaivinimo technikas, pirmosios pagalbos eigą. Be teorijos buvo ir praktinių pamokėlių: apžiūrėjome pirmosios pagalbos priemones, o visi norintys galėjo realiai išbandyti pirmosios pagalbos teikimą.  

Kolegų susidomėjimas ir įsitraukimas buvo išties didelis, labai tikimės, kad gautos žinios pravers gyvenime, bet labai linkime, kad to neprisireiktų. Būkime sveiki ir saugūs.

Keletas sustabdytų renginio akimirkų. 

01 02 03

 

Padėka

Sukurta .

Šiandien mus pasiekė labai džiugi ir maloni naujiena - PADĖKA už dalyvavimą festivalyje "Erdvėlaivis Žemė", vykusį š.m. rugsėjo mėnesį.
Ačiū organizatoriams už kvietimą dalyvauti ir įvertinimą, o mes savo ruožtu linkime jiems visokeriopos sėkmės ir pradėsime ruoštis kitų metų renginiui! :-)
 
Padeka
 
"Dar kartą dėkojame, kad dalinotės su mumis ir su projekto lankytojais savo patirtimi bei žiniomis ir lauksime Jūsų kitų metų festivalyje. O kitais metais
festivalio metu rengsime Tarptautinę mokslo mugę, į kurią kvietimą būtinai išsiųsime ir Jums. Sėkmės Jūsų darbuose."
 
Pagarbiai  Lina Venslovaitė
Direktorė 
Viešoji įstaiga „ Mokslas ir inovacijos visuomenei" 
Interneto svetainė: http://www.mokslofestivalis.eu/
 

No Magic komanda renginyje - TdSE2016

Sukurta .

Š.m. spalio 15-27 dienomis Herzogenaurach miestelyje, Vokietijoje No Magic specialistų komanda dalyvavo konferencijoje  -  parodoje TdSE2016. Tai — žymiausias kasmetinis sistemų  inžinerijos ir sistemų modeliavimo  renginys Vokietijos žemėse, pritraukiantis ne tik vokišką, bet ir kaimyninių šalių (austrų, lenkų, šveicarų) auditoriją.
No Magic komanda dalyvavo Tool Vendor Project (TVP) iššūkyje, kurio metu programinės įrangos sprendimų gamintojai demonstravo savo kuriamų sprendimų savybes, naujus modulius bei integracijas, spręsdami tą patį uždavinį — automatinio kavos aparato, stovinčio oro uoste, modeliavimas. Renginio metu buvo speciali parodos erdvė, kur No Magic turėjo savo stendą. Tad visi norintys turėjo progą sužinoti naujausias modeliavimo sprendimų naujienas, pabendrauti su mūsų ekspertais, gauti visokeriopą informaciją apie mūsų kuriamus produktus, diegiamus sprendimus bei siūlomas paslaugas. 
Jei kiti dalyviai apsiribojo teoriniu kavos aparato pristatymu, tai mūsų komanda pristatė realiai veikiantį, virtualius pinigus priimantį, grąžą duodantį, vandenį šildantį bei skanią kavą su pieno putą gaminančio aparato modelį. Modelyje realiu laiku vyko fizikinėmis lygtimis pagrįsti procesai, priklausomai nuo užklausų kito vandens temperatūros, slėgio, elektros sąnaudų ir kitos kreivės. Pristatymo dalyviai buvo sužavėti, o klausimai ir diskusijos truko gerokai ilgiau nei oficialiai pristatymui skirtas laikas. Mūsų pristatyme dalyvavusius specialistus be abejo nudžiugino ir paruoštos dovanos - modeliavimo sprendimo Cameo Systems Modeler (CSM) licencijos. 
Šiais metais dar kartą įsitikinome, kad dalyvavimas šiame renginyje pasiteisina su kaupu, - užmezgame naujas verslo pažintis, pabendraujame su jau esamais klientais, atsakome į būsimų klientų klausimus, o rinkos naujokams pateikiame stiprią žinutę – No Magic, tai profesionalus ir patikimas modeliavimo sprendimų partneris.
 
02A 02 05 06 07 08 09 10 13  12 04  03 01