Naujienos

No Magic komanda renginyje SWISSED17

Sukurta .

Rugsėjo 4 dieną No Magic komanda dalyvavo renginyje SWISSED17, kuris vyko Šveicarijoje, vaizdingoje Ciuricho vietoje - ežero pakrantėje įsikūrusiame moderniame jūros gėrybių restorane „Lakeside“. SWISSED17 jau ketvirtasis metinis simpoziumas, rengiamas SSSE (angl. Swiss Society of Systems Engineering). Kadangi šiais metais organizatoriai surengė vienos dienos renginį, kurio tema „Conquering complex conundrums through Systems Engineering education“, tad pranešimus skaitė žinomiausi ir labiausiai patyrę pranešėjai ir praktikai iš visos Europos, kurie konstruktyviai dalinosi sukauptomis žiniomis ir patirtimi, kaip efektyviai ir sėkmingai planuoti, kurti ir valdyti įvairias sistemas. SWISSED17 renginyje dalyvavo sistemų inžinieriai, techninių projektų vadovai, verslo analitikai ir kiti ekspertai iš įvairiausių pramonės sričių, tokių kaip gynybos ir aeronautikos, transporto, medicinos, MBSE ir kitų pramonės šakų. Ši konferencija suteikė pramonei, organizacijoms, pedagogams, mokslininkams ir vyriausybei galimybę susipažinti su naujausias moksliniais tyrimais ir technologijomis bei dalintis patirtimi.

Renginyje No Magic atstovavo sprendimų architektė Aistė Aleksandravičienė ir pardavimų vadybininkas Matas Pakamanis. Renginio metu Aistė Aleksandravičienė skaitė pranešimą tema „An Approach: Model-Based Requirements Engineering“ ir supažindino konferencijos dalyvius su SysML suderinamumu su MBSE (modeliais peremta sistemų inžinerija) bei detaliau pristatė vieną iš potemių apie reikalavimų inžineriją.

Daugiau informacijos apie renginį - http://www.ssse.ch/node/287 

No Magic in SWISSED17

No Magic komanda renginyje INCOSE International Symposium 2017

Sukurta .

Liepos 15 – 20 dienomis No Magic dalyvavo renginyje INCOSE Symposium 2017 (angl. 27th Annual INCOSE International Symposium), kuris vyko Australijoje, Adelaidėje. Mūsų įmonę (Europos ir JAV padalinius) atstovavo net 6 asmenys: Aurelijus Morkevičius, Nerijus Jankevičius, Andrius Armonas, Jason Wilson, Barry Papke ir Saulius Pavalkis.

Kasmetinis tarptautinis renginys INCOSE Symposium yra didžiausias metinis renginys pasaulyje, pritraukiantis specialistus, kurie šešias dienas vykstančiame renginyje pristato konkrečių atvejų analizes (angl. Case Studies), praktinius seminarus, mokymus ir plenarines diskusijas. Šis renginys tęsiasi jau nuo 1990 metų ir pritraukia įvairių sričių ir laipsnių profesionalų iš viso pasaulio, įskaitant vyriausybės ir pramonės specialistus, pedagogus ir mokslo darbuotojus. INCOSE Symposium 2017 išsiskiria akivaizdžiais pranašumais ir pridedamąja verte dalyviams, tokia kaip galimybe dalintis idėjomis, ugdyti ir kelti kompetenciją, sertifikuotis bei gilinti žinias, prisidėti prie profesijos tobulinimo, naudojant įvairias priemones, procesus ir metodikas, sužinoti apie naujus mokymus ir švietimo pasiūlymus ir kurti bei megzti naujas partnerystes ir pažintis. Jo metu stiprinamas ryšys su kolegomis iš sistemų inžinerijos (angl. Systems Engineering Community), sužinoma apie state-of-the-art metodus ir galimybes. Pasak renginio organizatorių, dalyvavimas INCOSE Symposium 2017 identifikuoja organizaciją kaip sistemos inžinerijos profesijos lyderį.

Šių metų INCOSE Symposium 2017 tema „Unlocking Innovation through Systems Engineering“, tad renginio metu Aurelijus Morkevičius skaitė pranešimą tema „MBSE Grid: A Simplified SysML-Based Approach for Modeling Complex Systems“ bei kartu su kolega iš No Magic USA Barry Papke vedė seminarą tema „Best Practices of Systems of Systems Engineering: Applying Unified Architecture Framework“.

 

Daugiau informacijos apie renginį - http://www.incose.org/symp2017/home

 

No Magic in INCOSE Symposium 2017

SoSE 2017 – tarptautinė konferencija Havajuose

Sukurta .

Birželio 18-21 dienomis vyksta kasmetinė sistemų inžinerijos konferencija (12th Annual System of Systems Engineering Conference (SoSE)). Pirmą kartą šis renginys rengiamas Waikoloa, Havajuose, JAV.  Konferencija apima daugelį inžinerijos sričių, kaip valdymo, kompiuterijos, ryšių, informacinių technologijų bei programų, tokių  kaip gamybos, gynybos, nacionalinio saugumo, aviacijos, aeronautikos, energetikos, aplinkos, sveikatos priežiūros ir transportavimo.

Šių metų konferencijos tema "Internet of Things as System of Systems". Orientacija į Daiktų Internetą yra atliepianti į šių dienų aktualijas ir mums svarbu žinoti šios srities tendencijas ir nelikti inovacijų nuošalyje. Smagu pranešti, kad šioje konferencijoje pranešimą „Using a Systems of Systems modeling approach for developing Industrial Internet of Things applications“ skaitys mūsų sprendimų skyriaus vadovas Dr. Aurelijus Morkevičius. Numatyta, kad konferencija surinks apie 200 dalyvių.

 

Daugiau apie renginį - http://sosengineering.org/2017/

SoSE2017

No Magic – geriausiai dviračius minanti kompanija Kaune!

Sukurta .

Jau trejus metus iš eilės No Magic Europe kolektyvas suburia komandą ir dalyvauja Europos dviračių iššūkyje, kuris vyksta kiekvienais metais gegužės mėn. Šio iššūkio tikslas yra skatinti vietoje automobilio naudoti dviračius vykstant tiek į darbą, tiek į parduotuvę ir kitais reikalais mieste.

Pirmaisiais dalyvavimo metais pradėję nuo kuklios komandos, antrais metais iššūkyje NME komanda startavo galingai ir numynė daugiausiai km visame Kaune.

Šių metų iššūkis pateisino savo vardą: #KaunasTvarkosi, kas apsunkino planuojant dviračių maršrutus; vieną gegužės savaitę snigo ir buvo labai šalta; oficiali iššūkio programėlė susidūrė su techniniais nesklandumais; organizatoriai viduryje iššūkio pakeitė ir sugriežtino taisykles; o paskutinę gegužės mėn. dekadą nemaža dalis komandos dalyvavo No Magic World Simpoziume Dalase, JAV.

Nepaisant nieko, NME dviratininkai tempo nemažino ir išliko geriausiai minanti kompanija Kaune!

Labai smagu, jog prie komandos prisijungia darbuotojų šeimos su vaikais, o taip pat kompanijos nepamiršta ir mūsų buvę kolegos, kurie mielai mina kartu su mumis!

NME komanda aktyviai prisidėjo ir dalyvaudami diskusijose su Kauno miesto savivaldybės darbuotojais, kurie koordinuoja iššūkį Kaune, bei su dviratininkais iš kitų komandų. Turėdami daug idėjų ir patirties projektų valdyme planuojame kitais metais dalyvauti koordinacinėje grupėje ir siekti, kad Kauno miestas tarp visų Europos miestų pasirodytų dar geriau! #MesUžKauną

Šiek tiek iššūkio statistikos:

  • Iššūkyje dalyvavo 52 miestai visoje Europoje.
  • Visi dviratininkai bendrai numynė 4 650 554 km.
  • Kaunas užėmė 13 vietą, pakilęs iš pernai užimtos 19 vietos.
  • NME šiemet numynė 6249.1 km. Kaunas numynė 74491.5 km
  • Kiti Lietuvos miestai-dalyviai užėmė šias vietas: Telšiai – 14 vieta, Vilnius – 35 ir Klaipėda – 36 vieta. Visą miestų statistiką galima rasti čia: http://www.cyclingchallenge.eu/classifiche/classifica-principale/

Didelis AČIŪ visai NME komandai!

No Magic komanda renginyje INCOSE IL 2017

Sukurta .

Kovo 29 – 30 dienomis No Magic dalyvavo renginyje INCOSE IL 2017 (The 9th Israel International Conference on Systems Engineering)  Izraelyje, Hertzelia mieste. Pagrindinis konferencijos tikslas yra pasidalinti žiniomis su įvairių šalių dalyviais, susijusiais su sistemų inžinerija, semtis iš kitų šalių inžinierių ir  mokslininkų žinių, patirties ir pamokų.

Ši konferencija vyksta kas dvejus metus. Tai yra puiki galimybė sistemų analitikams iš įvairių sektorių – gynybos, pramonės, akademinių ir vyriausybinių institucijų susitikti ir pasidalinti žiniomis, kas vyksta sistemų inžinerijos srityje visame pasaulyje.

Šį kartą renginį sudarė dvi dalys: konferencija ir paroda, kuriose dalyvavo apie 350 dalyvių.  Mūsų kompaniją parodoje atstovavo sprendimų architektas Žilvinas Strolia ir pardavimų vadybininkas Saulius Žukauskas. Tai profesionali paroda, kurioje įvairios įmonės pristato savo įrankius ir sistemų inžinerijos sprendimus. Renginio metu Žilvinas Strolia skaitė pranešimą tema „Deploying Model-Based Systems Engineering: Best Practices“.

Modeliais grįsta sistemų inžinerija (MBSE) žada padidinti darbo našumą pereinant nuo dokumentų prie modelių. Tačiau norit tai pasiekti reikia turėti aiškią viziją, kuri padėtų atsakyti į tokius klausimus, kaip kiek užtruks įsidiegti MBSE? Kokie pagrindiniai diegimo etapai? Kiek žmonių turės įsitraukti į šį procesą? Kokie bus jų pagrindiniai vaidmenys procese? Kokios galimos rizikos? Kiek pastangų pareikalaus diegimas?

Mūsų kolegos kvietė visus dalyvius  kovo 29 d. apsilankyti No Magic stende parodoje ir sužinoti, kokie No Magic sprendimai galėtų paspartinti kiekvieno jų įmonės sėkmę.

 

Daugiau apie renginį -  http://www.iltam.org/incose_il2017/

INCOSE IL 2017

Woman go TECH

Sukurta .

Įmonės vadovė Gitana Aklienė dalyvauja mentorystės programoje „Women Go Tech“. Tai pirmoji mentorystės programa Lietuvoje, skirta studentėms ir profesinį kelią pradėjusioms moterims, kurias domina karjeros pokyčiai, nauji iššūkiai, o gal net karjera technologijų sektoriuje.

Visi „Women Go Tech“ mentoriai – aukšto lygio vadovai, savo srities profesionalai, dirbantys technologijų srityje, užsitarnavę vardą savo srityje, sukaupę pakankamai patirties ir žinių, kad galėtų jomis pasidalinti su kitais. Džiugu, kad No Magic Europe vardas papuola tarp tokių įmonių kaip Telia, Lietuvos Energija, Barclays, Vinted ir daugelis kitų. Tai įdomi ir reikšminga socialinė veikla ir, be abejo, įmonės vardo viešinimas. Mentorystės tikslas - padėti moterims priimti sprendimus profesinėje veikloje, padrąsinti imtis veiksmų, palaikyti sprendimus ir įkvėpti naujiems darbams.

„Women Go Tech“ programos organizatoriai bei iniciatoriai – Pasaulio Ekonomikos Forumo tinklo „Global Shapers“ nariai bei informacinių ir ryšių technologijų (IRT) sektoriaus įmones Lietuvoje vienijanti asociacija „INFOBALT“. Programa vyks iki birželio mėn.

Daugiau apie programą - https://www.womengotech.lt/

goTech