Naujienos

No Magic renginių maratone!

Sukurta .

Lapkričio 21-24 dienomis No Magic komanda maksimaliai dalyvauja visuose pagrindiniuose Europos renginiuose! Kiečiame susipažinti su maratono renginias ir jų dalyviais:

  • Lapričio 21-22 dienomis Andrius Strazdauskas ir Aistė Aleksandravičienė dalyvauja ARAS organizuojamame renginyje ACE Europe 2017 Miunchene, Vokietijoje, kuriame Aistė skaito pranešimą tema „MagicGrid: A Simplified SysML-Based Approach for Modeling Complex Systems“, o Andrius pristato Rapid Fire live demo tema „Automated Requirements Verification using MBSE“.
  • Lapričio 21-22 dienomis Dainius Jakas ir Žilvinas Strolia dalyvauja INCOSE UK organizuojamame renginyje ASEC 2017 Vorike, Jungtinėje Karalystėje, kuriame Žilvinas skaito pranešimą tema „Fundamentals of Executing System Models“, o Dainius atstovauja No Magic stendą „Matricos“ apsuptyje.
  • Lapričio 21-22 dienomis Aurelijus Morkevičius, Saulius Žukauskas ir No Magic atstovas iš JAV Barry Papke dalyvauja Thyssenkrupp Marine Systems organizuojamame renginyje MECON 2017 Hamburge, Vokietijoje, kuriame Barry skaito pranešimą tema „Enterprise Architecture and MBSE as a Critical Enabler for Industry and Navy 4.0“, o visa komanda atstovauja No Magic įvairių karinių rangų atstovams.
  • Galiausiai lapričio 22-24 dienomis No Magic atstovas Italijoje Carmelo Tommasi dalyvauja INCOSE Italy organizuojamame renginyje CIISE 2017 Neapolyje, Italijoje, kuriame Carmelo skaito pranešimą tema „Model-Based Techniques, powered by SysML, foster Agility in Requirements Verification, Design Reliability and Safety Testing of Mission-Critical Systems“ bei daro demo.

Kaip No Magic komanda skleidžia žinią apie įmonę bei jos kuriamus produktus ir sprendimus bei stiprina No Magic įvaizdį, galima matyti šiame žemėlapyje.

Zemelapis

No Magic Vokietijos INCOSE renginyje TdSE 2017

Sukurta .

No Magic komanda pradėjo ilgai organizuotų ir lauktų tradicinių renginių maratoną. Pirmasis sąraše - lapkričio 8-10 dienomis vykstantis Vokietijos INCOSE renginys TdSE 2017 Paderborne, Vokietijoje, kuriame No Magic komandą atstovauja Nerijus Jankevičius, Rokas Bartkevičius bei Darius Petrauskas. Pagrindinis dalyvavimo renginyje tikslas - gauti daug gerų kontaktų, pritraukti potencialių klientų bei įdomių ir iššūkius skatinančių projektų.

Šiais metais No Magic TdSE renginiui paruošė net keletą pristatymų. Kadangi dalyvaujame šio renginio Tool Vendor projekte, tad lapkričio 8 d. Rokas Bartkevičius pristatė 3 val. trukmės demo tema „Eine MBSE-Reise mit No Magic“, o penktadienį paruošė 30 min pristatymą tema „MBSE and PLM Integration Use Cases“. No Magic stendas „Matrica“ taip pat buvo pastebėtas ir puikiai įvertintas renginio dalyvių, kadangi šią temą pukiai išpildė visi reikalingi „Matricos“ atributai bei, žinoma, nuostabi No Magic komanda.

Daugiau informacijos apie renginį - http://www.tdse.org/

Kadangi TdSE 2017 renginys yra tik pirmasis sąraše, tad lapkritį dar keliausime į ACE Europe 2017 renginį Miunchene, Vokietijoje, CIISE 2017 renginį Neapolyje, Italijoje, ASEC 2017 renginį Vorike, Jungtinėje Karalystėje, Thyssenkrupp Marine Systems organizuojamą renginį MECON 2017 Hamburge, Vokietijoje bei Smart Automotive Variant CON 2017 renginį Berlyne, Vokietijoje.

Kviečiame pasižvalgyti į keletą akimirkų iš TdSE 2017 renginio:

No Magic demo in TdSE 2017   No Magic demo in TdSE 2017

No Magic in TdSE 2017   No Magic in TdSE 2017

Prancūzų kompanija perka programinės įrangos kūrėjus „No Magic“

Sukurta .

Šių metų spalio 25 dieną prancūzų kompanija „Dassault Systèmes“ pranešė pasirašiusi sutartį dėl No Magic, Inc. įsigijimo. Lietuvoje veikia dukterinė šios įmonės bendrovė „No Magic Europe“ – pagrindinis produktų kūrimo ir Europos pardavimų centras, besispecializuojantis programinės įrangos  bei sistemų inžinerijos modeliavimo sprendimuose yra laikomas vienas iš šios srities lyderių.

„Dassault Systèmes“ atstovų teigimu, „No Magic“ pirkimas leis sustiprinti įmonės „3DEXPERIENCE“ platformą sistemų inžinerijos srityje ir ypač vystant projektą „Internet of Experiences”.  

„No Magic“ sprendimai jau dabar yra naudojami kuriant IT ir inžinerines sistemas tokiose įmonėse kaip NASA/JPL, Boeing, Lockheed Martin, Bombardier, Ford, Renault ir kt. Pasak įmonės atstovų, darbas po „Dassault Systèmes“ vėliava leis sustiprinti diegiamus sprendimus bei praplėsti klientų ratą.

„Tai yra puikios žinios mūsų kolektyvui, - pabrėžia UAB „No Magic Europe“ direktorė Gitana Aklienė. -  „Dassault Systèmes“ patirtis ir turima bazė, leis sustiprinti mūsų centrą bei jo vystomus sprendimus. Esame labai stiprūs MBSE rinkoje, tačiau tapę „Dassault Systèmes“ CATIA produktų šeimos dalimi, būsime dar stipresni.“

Pasak bendrovės vadovės, tiek „No Magic“, tiek „Dassault Systèmes“ vadovaujasi filosofija „klientas pirmiausia“. Abi įmonės kuria sprendimus paprastinančius sudėtingų sistemų kūrimą. Taip pat organizacijos skiria didelį dėmesį produktų kūrimo procesams, R&D, todėl kultūriškai yra panašios.

Pranešama, kad „Dassault Systèmes“ integruos No Magic sprendimus į savo 3DEXPERIENCE platformą, papildant ir sustiprinant CATIA programinės įrangos liniją. Taip bus užtikrintas informacijos integralumas ne tik reikalavimų ir sistemų koncepcinės, funkcinės, bei loginės architektūros fazėje, tačiau ir 3D fiziniame modeliavime.

Sandorio įsigijimas dar turi būti patvirtintas JAV bei Lietuvos atsakingų institucijų.

Visą pranešimą spaudai skaitykite https://www.3ds.com/press-releases/single/dassault-systemes-strengthens-foothold-in-systems-engineering-to-facilitate-new-connected-experienc/

Daugiau apie Dassault Systèmes - https://www.3ds.com/

No Magic pirmieji renginiai Prancūzijoje!

Sukurta .

Spalio 16-17 dienomis vyko pirmą kartą NME organizuojami renginiai „MBSE Evenings in Paris and Toulouse“ Prancūzijoje, svarbiausių klientų bei potencialių partnerių miestuose - Paryžiuje ir Tulūzoje. Šiuose renginiuose NME atstovavo Andrius Strazdauskas, Aurelijus Morkevičius, Matas Pakamanis bei No Magic atstovas Prancūzijoje Olivier Casse.

Galima pasidžiaugti, kad abiejuose renginiuose dalyvavo daugiau nei 60 dalyvių, kurių atsiliepimai ženkliai pralenkė mūsų lūkesčius, bei skatina mus šiuos renginius organizuoti vis dažniau. Tikimės, kad dalyviai, įgavę daugiau praktinių bei teorinių žinių apie MBSE, bus suinteresuoti užmegzti glaudesnius ryšius bei vėliau nuspęs eiti būtent šia kryptimi, o renginių atgarsiai padidins No Magic žinomumą bei pagerins įmonės įvaizdį Prancūzijoje.

Siekdami, kad renginiai būtų turiningi, jų metu buvo pristatyti net 4 pranešimai, kuriuos skaitė Aurelijus Morkevičius bei partnerių atstovai. Pranešimais pristatyta MBSE ir ateities kryptis, o iššauktos diskusijos sustiprino ryšį su renginių dalyviais bei potencialiais klientais.

Visa komanda džiaugiasi, kad NME vis labiau skverbiasi į Prancūzijos rinką, bei tikisi, kad šie renginiai padės dar sėkmingiau įsitraukti į Prancūzijos rinką ir leis siekti glaudesnio bendradarbiavimo su įvairiomis organizacijomis.

Kviečiame pasižvalgyti į keletą akimirkų iš renginių:

Toulouse event   Toulouse event   

Toulouse event

No Magic komanda renginyje SWISSED17

Sukurta .

Rugsėjo 4 dieną No Magic komanda dalyvavo renginyje SWISSED17, kuris vyko Šveicarijoje, vaizdingoje Ciuricho vietoje - ežero pakrantėje įsikūrusiame moderniame jūros gėrybių restorane „Lakeside“. SWISSED17 jau ketvirtasis metinis simpoziumas, rengiamas SSSE (angl. Swiss Society of Systems Engineering). Kadangi šiais metais organizatoriai surengė vienos dienos renginį, kurio tema „Conquering complex conundrums through Systems Engineering education“, tad pranešimus skaitė žinomiausi ir labiausiai patyrę pranešėjai ir praktikai iš visos Europos, kurie konstruktyviai dalinosi sukauptomis žiniomis ir patirtimi, kaip efektyviai ir sėkmingai planuoti, kurti ir valdyti įvairias sistemas. SWISSED17 renginyje dalyvavo sistemų inžinieriai, techninių projektų vadovai, verslo analitikai ir kiti ekspertai iš įvairiausių pramonės sričių, tokių kaip gynybos ir aeronautikos, transporto, medicinos, MBSE ir kitų pramonės šakų. Ši konferencija suteikė pramonei, organizacijoms, pedagogams, mokslininkams ir vyriausybei galimybę susipažinti su naujausias moksliniais tyrimais ir technologijomis bei dalintis patirtimi.

Renginyje No Magic atstovavo sprendimų architektė Aistė Aleksandravičienė ir pardavimų vadybininkas Matas Pakamanis. Renginio metu Aistė Aleksandravičienė skaitė pranešimą tema „An Approach: Model-Based Requirements Engineering“ ir supažindino konferencijos dalyvius su SysML suderinamumu su MBSE (modeliais peremta sistemų inžinerija) bei detaliau pristatė vieną iš potemių apie reikalavimų inžineriją.

Daugiau informacijos apie renginį - http://www.ssse.ch/node/287 

No Magic in SWISSED17

No Magic komanda renginyje INCOSE International Symposium 2017

Sukurta .

Liepos 15 – 20 dienomis No Magic dalyvavo renginyje INCOSE Symposium 2017 (angl. 27th Annual INCOSE International Symposium), kuris vyko Australijoje, Adelaidėje. Mūsų įmonę (Europos ir JAV padalinius) atstovavo net 6 asmenys: Aurelijus Morkevičius, Nerijus Jankevičius, Andrius Armonas, Jason Wilson, Barry Papke ir Saulius Pavalkis.

Kasmetinis tarptautinis renginys INCOSE Symposium yra didžiausias metinis renginys pasaulyje, pritraukiantis specialistus, kurie šešias dienas vykstančiame renginyje pristato konkrečių atvejų analizes (angl. Case Studies), praktinius seminarus, mokymus ir plenarines diskusijas. Šis renginys tęsiasi jau nuo 1990 metų ir pritraukia įvairių sričių ir laipsnių profesionalų iš viso pasaulio, įskaitant vyriausybės ir pramonės specialistus, pedagogus ir mokslo darbuotojus. INCOSE Symposium 2017 išsiskiria akivaizdžiais pranašumais ir pridedamąja verte dalyviams, tokia kaip galimybe dalintis idėjomis, ugdyti ir kelti kompetenciją, sertifikuotis bei gilinti žinias, prisidėti prie profesijos tobulinimo, naudojant įvairias priemones, procesus ir metodikas, sužinoti apie naujus mokymus ir švietimo pasiūlymus ir kurti bei megzti naujas partnerystes ir pažintis. Jo metu stiprinamas ryšys su kolegomis iš sistemų inžinerijos (angl. Systems Engineering Community), sužinoma apie state-of-the-art metodus ir galimybes. Pasak renginio organizatorių, dalyvavimas INCOSE Symposium 2017 identifikuoja organizaciją kaip sistemos inžinerijos profesijos lyderį.

Šių metų INCOSE Symposium 2017 tema „Unlocking Innovation through Systems Engineering“, tad renginio metu Aurelijus Morkevičius skaitė pranešimą tema „MBSE Grid: A Simplified SysML-Based Approach for Modeling Complex Systems“ bei kartu su kolega iš No Magic USA Barry Papke vedė seminarą tema „Best Practices of Systems of Systems Engineering: Applying Unified Architecture Framework“.

 

Daugiau informacijos apie renginį - http://www.incose.org/symp2017/home

 

No Magic in INCOSE Symposium 2017

SoSE 2017 – tarptautinė konferencija Havajuose

Sukurta .

Birželio 18-21 dienomis vyksta kasmetinė sistemų inžinerijos konferencija (12th Annual System of Systems Engineering Conference (SoSE)). Pirmą kartą šis renginys rengiamas Waikoloa, Havajuose, JAV.  Konferencija apima daugelį inžinerijos sričių, kaip valdymo, kompiuterijos, ryšių, informacinių technologijų bei programų, tokių  kaip gamybos, gynybos, nacionalinio saugumo, aviacijos, aeronautikos, energetikos, aplinkos, sveikatos priežiūros ir transportavimo.

Šių metų konferencijos tema "Internet of Things as System of Systems". Orientacija į Daiktų Internetą yra atliepianti į šių dienų aktualijas ir mums svarbu žinoti šios srities tendencijas ir nelikti inovacijų nuošalyje. Smagu pranešti, kad šioje konferencijoje pranešimą „Using a Systems of Systems modeling approach for developing Industrial Internet of Things applications“ skaitys mūsų sprendimų skyriaus vadovas Dr. Aurelijus Morkevičius. Numatyta, kad konferencija surinks apie 200 dalyvių.

 

Daugiau apie renginį - http://sosengineering.org/2017/

SoSE2017