Karjera

Mes džiaugiamės į savo kolektyvą priimdami kūrybingus darbuotojus, pasiryžusius siekti asmeninio ir profesinio tobulėjimo. Savo darbuotojams sudarome sąlygas siekti karjeros ir skatiname iniciatyvą bei norą realizuoti naujus projektus, siekti aukštų rezultatų.

Darbo pasiūlymus rasite čia

Praktikai priimame

Tapę mūsų komandos nariu Jūs:


 • Nuolat tobulėsite
  Siekdami padidinti atliekamų darbų efektyvumą ir aukštą kokybę, mes skatiname darbuotojų specializaciją ir naujų technologijų sklaidą. Įmonėje susikūrusios ir aktyviai veikia įvairios specialistų darbo grupės, kurios nuolat seka bei aptaria rinkodaros bei informacinių technologijų naujoves. Nuolatos atnaujinama ir papildoma specializuotos literatūros biblioteka padeda darbuotojams gilinti specialybės žinias bei domėtis naujovėmis.

 • Mokysitės 
  Mūsų kompanija nuolat skiria lėšų darbuotojų mokymui: praktiniams, kvalifikacijos kėlimo bei sertifikavimo kursams. Mes turime puikius dėstytojus praktikus, kurie perduoda realiuose projektuose įgytą patirtį ne tik naujiems darbuotojams, bet ir daugelio žinomų kompanijų IT padalinių specialistams.

 • Būsite skatinamas
  Mūsų įmonėje įdiegta lanksti bei efektyvi darbuotojų skatinimo sistema. Darbuotojų skatinimas priklauso nuo darbo kokybės ir pasiektų rezultatų. Taip pat skatinami ir įvertinami darbuotojų pateikti novatoriški pasiūlymai.

 • Aktyviai ilsėsitės
  Mes puoselėjam ir kuriam naujas tradicijas, kurios ne tik didina kolektyvo darbuotojų lojalumą, bet ir palaiko "gerą dvasią". Nuolat švenčiame darbuotojų gimtadienius bei projekto pabaigą su darbo komandos nariais, organizuojame teminius vakarus Kalėdų ar įmonės švenčių proga. Aktyviai dalyvaujame įvairiuose sporto renginiuose bei iškylose į gamtą. Turiningą laisvalaikį organizuojame ne tik įmonės darbuotojams, bet ir jų šeimų nariams.

 


 

Jei neatitinkate siūlomai darbo vietai keliamų reikalavimų, tačiau, manote, kad esate iniciatyvus, darbštus bei atsakingas informacinių technologijų specialistas ir norite prisijungti prie profesionalios ir draugiškos komandos, būtinai atsiųskite savo CV elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..">Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Konfidencialumą garantuojame visiems!