Aurelijus Morkevičius

aurelijus

Sprendimų skyriaus vadovas. MBSE ekspertas.

 

Kvalifikacija


Aurelijus yra sertifikuotas UML, SysML, BPM ir Scrum Product Owner specialistas, įgijęs informatikos inžinerijos daktaro laipsnį Kauno technologijos universitete.

Darbo patirtis


Nuo 2006 metų Aurelijus dirbo projektų vadovu UAB „Individualūs sprendimai“ ir UAB „Senukų prekybos centras“. Nuo 2008 Aurelijus prisijungė prie „No Magic Europe“ komandos kaip sistemų analitikas, o nuo 2009 perėjo į produkto „Cameo Enterprise Architecture“ vadovo pareigas ir stipriai prisidėjo prie to, kad produktas taptų vienu pranašiausių rinkoje įrankiu, skirtu sudėtingoms, daugiausiai karinėje pramonėje taikomoms sistemoms, modeliuoti, analizuoti ir imituoti. Nuo 2012 m. Aurelijus nusprendė pasidalinti sukaupta patirtimi ir dirbti arčiau kliento. Jis konsultuoja didžiausias kompanijas visoje Europoje ir už jos ribų modeliuojančias sudėtingas, saugai jautrias sistemas nuo automobilių pramonės iki povandeninių laivų ar kosminių palydovų. Aurelijus vedė mokymus ir konsultavo kompanijas Vokietijoje, Prancūzijoje, Švedijoje, Ispanijoje, JAV, dalyvavo daugybėje konferencijų kaip žiūrovas ir kaip pranešėjas. Nuo 2010 m. Aurelijus yra tarptautinės standartų organizacijos OMG (Object Management Group) narys, aktyviai dirbantis prie sudėtingų sistemų modeliavimo standarto UPDM.


Pedagoginė patirtis


Nuo 2009 metų Aurelijus veda organizacijų veiklos modeliavimo užsiėmimus Kauno technologijos universitete, dalyvauja įvairiuose moksliniuose projektuose ir konferencijose. 

 

Tel.: +370 37 705899
Faks.: +370 37 320670
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.